Кубок Іспанії. Півфінал

Бетіс – Райо Вальєкано – 1:1

Голи: Іглесіас, 92 – Бебе, 80

На виїзді підопічні Мануеля Пеллегріні перемогли Райо Вальєкано з рахунком 2:1. Вирішальний матч за путівку до фіналу відбувся на Беніто Вільямарін.

У першому таймі обидві команди нічого цікавого не створили. Найкращий шанс відкрити рахунок був у півзахисника Бетіса. Морено на швидкості рвонув до чужого штрафного. Він прострілив, але м'яч потрапив у суперника та зрикошетив у ворота. Голкіпер зреагував ідеально та нейтралізував небезпеку.

По перерві мадридці спробували змінити хід гри. Футболісти господарів продовжували бігати у швидкі атаки, але не змогли організувати нічого вагомого. На 80-й хвилині Бебе подарував шанс для Райо Вальєкано. Півзахисник зі стандарту потужним ударом відправив м'яч у "дев'ятку" воріт. Проте мрії мадридців зруйнував Іглесіас, зрівнявши рахунок на останніх хвилинах – 1:1.

Бетіс зустрінеться у фіналі з Валенсією. Матч за титул Кубка Іспанії відбудеться 23 квітня.