У першому матчі Ньюкасл мінімально обіграв Саутгемптон (1:0). Зустріч на Сент-Джеймс Парк стала вирішальною, проте не легкою для обох команд.

"Сороки" повели в рахунку вже у дебюті зустрічі. Лонгстофф успішно замкнув передачу Тріпп'єра. Подвоїти перевагу Ньюкасла півзахисник зумів на 21-й хвилині. Однак підопічні Натана Джонса відповіли – Адамс зіграв на добиванні та скоротив відставання. Після цього команди ще обмінялися моментами.

По перерві Саутгемптон більше володів м'ячем та намагався щось створити в атаці, однак реалізація підводила команду. Натомість Ньюкасл записав до свого активу кілька хороших ударів. Під завісу гри Гімараєс отримав пряму червону за грубий фол та залишив "сорок" у меншості. Гравці Саутгемптона перевагою не скористались, тож програли 1:3 за підсумками двох матчів.

Таким чином, Ньюкасл зіграє у фіналі Кубка ліги. Суперником буде переможець дуелі Ноттінгем Форест – Манчестер Юнайтед (0:3 перший матч).