Борнмут – Крістал Пелас – 0:2

Голи: Аю,19, Езе, 36

Фулхем – Саутгемптон – 2:1

Голи: Ворд-Праус, 32 (а), Палаїнья, 89 – Ворд-Праус, 56 (п)

На старті поєдинку форвард Нюкасла Кріс Вуд відгукнувся на прострільну передачу у штрафному майданчику Лідса, але спрямував м'яча повз праву стійку. Потім нагода вивести господарів вперед була у Фабіана Шера: він намагався головою замкнути навіс із кутового, однак забракло точності. До перерви "чорно-білі" завдали три удари у площину воріт Лідса, але відкрити рахунок їм так і не вдалося. Суперники не спромоглися відповісти жодним ударом.

У другому таймі свій шанс змарнував півзахисник Ньюкасла Лонгстофф, але пробив трохи вище воріт. Господарі так і не змогли розколоти міцний горішок Лідс і втратили очки вперше за півтора місяця. Зараз у "чорно-білих" 34 пункти. Нюкасл розташувався на щаблі у турнірній таблиці АПЛ, попереду лише Арсенал і Манчестер Сіті.

У паралельному матчі Крістал Пелас впевнено здолав Борнмут. – 2:0. Перемогу "орлам" принесли голи Аю та Езе. Саутгемптон на виїзді поступився Фулхему – 1:2.