УПЛ, 13 тур

Чорноморець – Львів – 2:0

Голи: Єрмаков, 67, Войтіховський, 80

Обидві команди демонстрували доволі нудний футбол у першому таймі. Чорноморець контролював м'яч, іноді створював моменти, проте забити так і не вдалося.

Другий тайм львів'яни розпочали активніше – дальні удари, штрафний та низка замін. Проте відкрити рахунок вдалося одеситам – Єрмаков замкнув подачу Сергія Кравченка. Після цього підопічні Григорчука заграли жвавіше, створюючи небезпечні моменти.

На 80-й хвилині Войтіховський зреагував на подачу Путрі та подвоїв перевагу Чорноморця. Футболісти Львова не зуміли нічим відповісти на забиті м'ячі, тож матч завершився з рахунком 2:0 на користь команди Григорчука.

Наразі "моряки" розташовуються на 13-му місці з 9-ма очками, а Львів йде наступним з такою ж кількістю пунктів.