Серія А, 15 тур

Ювентус – Лаціо – 3:0

Голи: Кін, 43, 54, Мілік, 89

Фаджолі міг відкривати рахунок вже на 11 хвилині зустрічі. Приборкавши м'яча після не надто зручної передачі на межі штрафного, він пробив у правий нижній кут. Але блискучий сейв Проведела врятував Лаціо.

Під завісу стартового тайму "б'янконері" таки вийшли вперед. Рабйо вивів Мойзе Кіна на побачення з голкіпером гостей, і нападник закинув воротарю м'яча за комірець.

По перерві "Стара Синьйора" швидко подвоїла перевагу. Костич прорвався у карну зону суперника і спробував пробити в правий нижній кут. Кіпер Лаціо відбив удар, але у правильному місці і в правильний час опинився Кін. Форвард Ювентуса оформив дубль – це його 20 гол у Серії А.

Під завершення поєдинку К'єза прострілив з флангу, і ніким не прикритий Мілік спокійно довів рахунок до розгромного – 3:0. Ювентус посунув Лаціо з третього місця в турнірній таблиці (31 пункт). В римлян на одне очко менше.