"Налаштувалися як на останній матч. Тому що на виїзді програли 2:3, і нас розлютила Словаччина: як вони поводилися наприкінці гри. У другому матчі вони вже не так билися. Ми цим скористалися, бо в нас був настрій і всі хотіли перемогти.

У першому таймі ми добре готували атаки, але трохи не вистачило завершення. Перед другим таймом сказав Руслан Ротань, що треба грати спокійно, що попереду ще 45 хвилин. Ми цим скористалися і зробили рахунок.

Перемога дуже дорого коштує для України та українського народу, тому що ми представлятимемо свою країну, яка під час війни може прогресувати, вигравати та змагатися на дуже високому рівні", – зазначив форвард у коментарі Суспільне Спорт.

Нагадаємо, хет-трик Данила Сікана допоміг збірній України U-21 перемогти Словаччину (3:0) у матчі-відповіді плей-офф відбору на молодіжне Євро-2023. На чемпіонат континенту "синьо-жовті" пробилися втретє в історії.