Тиждень тому португальці вдома розбили Швейцарію з рахунком 4:0. Тоді Роналду оформив дубль і асист.

А от на виїзний поєдинок проти "червоно-білих" Португалія виходила без свого лідера – тренер дозволив Кріштіану трохи раніше вирушити у відпустку.

Про це рішення Сантуш пошкодував майже відразу. Уже на другій хвилині Сеферовіч вивів гостей вперед. Такий початок, схоже, неабияк шокував гостей, бо до перерви аж надто багато нагод відігратися у них не було.

У другому таймі португальці взялися до справи. Вони невтомно атакували і регулярно загрожували воротам суперника, але швейцарський голкіпер Омлін спіймав кураж. До честі господарів, вони також не соромилися вибігати у контратаки. Остання навала гостей теж результату не дала.

1:0 – Швейцарія здобуває свої перші очки у цьогорічній Лізі націй, але залишається на останній сходинці квартету. Португалія опускається на другу сходинку – 7 балів. Наступні поєдинки цієї групи відбудуться у вересні.