Ліга конференцій. 1/2 фіналу (матч-відповідь)

Рома – Лестер – 1:0 (перший матч – 1:1)

Голи: Абрахам, 11

Марсель – Фейєнорд – 0:0 (перший матч – 2:3)

Під час першої зустрічі Рома та Лестер переможця не визначили (1:1). Італійська команда одразу почала діяти. На 11-й хвилині Абрахам головою переправив м'яч у сітку після подачі з кутового. "Лисиці" спробували зрівняти, але жодного разу не потрапили в площину воріт.

По перерві гості діяли агресивніше. Свої шанси втратили Іхеаначо та Меддісон. Мінімальна перемога над Лестером виводить Рому до фіналу змагань (2:1 за результатами двох матчів).

Фейєнорд мав над Марселем перевагу в один м'яч. Команди грали обережно та зайвий раз не ризикували. Господарі частіше загостювали ситуацію, адже перебували у невигідному становищі. Проте оборона суперника встояла. Фейєнорд переміг за підсумками обох матчів (3:2) та пробився у фінал.

Вирішальна зустріч відбудеться 25 травня у Тирані (Албанія).