Манчестер Юнайтед зазнав нищівної поразки від Тоттенхема – вилучення Фернандеша

29 вересня 2024 , 20:29 / Читать на русском

У 6-му турі англійської Прем'єр-ліги зустрілися Манчестер Юнайтед та Тоттенхем.

Англійська Прем'єр-ліга, 6-й тур

Манчестер Юнайтед – Тоттенхем – 0:3

Голи: Джонсон, 3, Кулусевскі, 47, Соланке, 78

Обидві команди підходили до зустрічі, маючи в активі лише по сім очок. Та в цьому поєдинку Тоттенхем законно здобув 3 бали, рознісши "червоних" дияволів з рахунком 3:0.

Ліга Європи 2024/25: фіаско Ман Юнайтед та результати суперників Динамо

Тоттенхем від початку зустрічі володів ініціативою. "Шпори" вийшли вперед вже на 3-й хвилині зустрічі завдяки голу Джонсона. МЮ замість того, щоб відновити паритет, залишився догравати вдесятьох – на 42-й хвилині Фернандеш отримав пряму червону. По перерві, господарі поля пропустили ще двічі: спочатку відзначився Кулусевскі, а потім Соланке відправив м'яч у сітку, відгукнувшись на передачу Сарра.

Зазнавши розгромної поразки Манчестер Юнайтед опустився на 12-ту сходинку (7 очок). Натомість Тоттенхем розташувався на 8-му місці з 10-ма балами в активі.