"Ми їх повністю переграли": Степаненко знайшов причину невдачі збірної України з Чехією, наїхавши на суддю

11 вересня 2024 , 10:57 / Читать на русском

Тарас Степаненко поміркував, чого не вистачило збірній України у поєдинку з Чехією в рамках другого туру Ліги націй.

"Я бачив, що вони не були впевнені у собі. Так, вони забили 2 м'ячі, але у 2-му таймі ми їх повністю переграли. Як на мене, ми повинні були здобувати більше у цій грі.

Україна зазнала поразки від збірної Чехії – голи Ваната і Судакова, пенальті, дубль від кривдника Кривбаса

Чого нам не вистачило? Я навіть не знаю, десь маленької концентрації, десь фарту. Я не можу сказати, чого не вистачило, тому що ми пропускаємо два голи з аутів. Найголовніше те, що ми над ними працювали й дуже розбирали, що у них аути як кутові.

Там VAR, і такий момент… Як на мене, це не пенальті. Я кажу: у нас як шотландці судять то… Пам’ятаю, ми грали зі словаками, П’ятов забив гол, а суддя свиснув фол. І зараз такий момент: м’яч летить, там боротьба, м’яч влучає в плече, може, десь в передпліччя трохи. Він не вплинув ні на який момент", – наводить слова Степаненка Tribuna.com.

Нагадаємо, Степаненко вийшов на поле у грі з Чехією у стартовому складі й зіграв 79 хвилин. "Синьо-жовті" поступились з рахунком 2:3 й наразі посідають останнє місце у турнірній таблиці, маючи в активі дві поразки поспіль.